İSTANBULMARKA NEDİR?

"İstanbulMarka, temelleri 26 Mayıs 2012 tarihinde T.C. Sakarya Üniversitesi Matematik Bölümü 2. sınıf öğrencisi Volkan DİLSİZ tarafından atılan bir ticari markadır. Bilişim sektöründe bir şirket, Geleneksel Okçuluk branşında bir spor kulübü ve temel bilimleri konu edinen bir öğrenci topluluğunu temsil etmektedir."

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?


İstanbulMarka Bilişim olarak neden bizimle çalışmanız gerektiğini şöyle özetleyebiliriz:

Genç ve dinamik ekibimizle her zaman yeniliklere, gelişime ve öğrenmeye açık bir çalışma anlayışına sahibiz.

Kurduğumuz ve kurmaya çalıştığımız markamızın saygınlığını koruyabilmek amacıyla altına imzamızı attığımız her işin en etkili reklâm kanalımız olduğunun bilincinde çalışıyoruz.

Ekipçe mükemmele inanmıyoruz. Geliştirilebilirlik felsefesini benimsemiş bir şirket olarak her zaman daha iyiye, daha güzele gidilebileceğinin farkındayız, her zaman arayışımızı sürdürüyoruz.

Özgün projeler üretmek temel ilkelerimizden biri. Birbirinin kopyası işler değil, kendini ayırt ettiren farklı çalışmalar yapma gayretindeyiz.

Sadece maddî motivasyonlarla çalışmıyoruz. "Daha büyük Türkiye, daha iyi bir dünya..." mottosunu her işimizin temel hedefi olarak belirledik.

Yetinmiyoruz! Sunduğumuzu iddia ettiğimiz bilişim ürün ve hizmetleri bizim için bir basamak. Daha büyük işler için üstün bir gayret gösterdiğimize şahit olmak için hemen bizimle çalışmaya başlayın...Bilişim Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Küçük ve orta boy işletmelerin kurumsal birer şirket olmasını sağlayacak reklam ve pazarlama, yazılım ve donanım, marka ve patent, eğitim ve danışmanlık başlıkları altında sunduğumuz her türden profesyonel destek birer kurumsal ürün ve hizmettir.

İstanbulMarka Bünyesinde Kaç Kişi Çalışıyor?

İstanbulMarka Bilişim bünyesinde; tam zamanlı, yarı zamanlı ve serbest zamanlı olmak üzere; bir genel müdür, bir yönetici danışmanı, bir yasal danışman, bir mâli danışman, bir yazılım yöneticisi ve bir donanım yöneticisi ünvanıyla toplam 6 kişi çalışmaktadır.

Daha Önce Yaptığımız İşleri İnceleyebilir Misiniz?

Tabiki! Daha önce ürün ve hizmet sunduğumuz şirketler hakkında kısa bilgilendirmeler ve bu şirketlere sağladığımız profesyonel destekler hakkında detaylı bilgileri Projeler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerden Faydalanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden faydalanmak için öncelikle size hangi konularda yardımcı olabileceğimizi Ürün ve Hizmetler sayfamızdan belirleyebilirsiniz. Sonrasında belirlediğiniz ürün ve hizmet için Teklif Alın! sayfasına giderek fiyat bilgilendirmelerine ulaşabilir ya da İletişim sayfasına giderek bize ulaşıp hemen bizimle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Eğer İstanbulMarka ile Çalışırsanız Satışlarınızın Artacağına Dair Bir Garanti Veriyor Muyuz?

Hayır. Bizimle çalışırsanız satışlarınızın kesin olarak artacağına dair bir garanti vermiyoruz. Yaptığımız matematiksel analizler sonucu uyguladığımız reklam ve pazarlama faaliyetleriyle potansiyel müşterilerinizin sizi bulma ve müşteriniz olma ihtimallerini arttırdığımızın garantisini verebiliriz.

Müşterilerimizden Beklentilerimiz Nelerdir?

İstabulMarka ile birlikte çalışan müşterilerden beklentilerimiz, sunduğumuz ürün ve hizmetin gerektirdiği her türden bilgi ve belgeyi bizimle en hızlı şekilde paylaşmaları ve bizimle iletişim kanallarını her zaman açık tutmalarından ibarettir.

Birlikte Çalışma Sürecindeki Aşamalar Nelerdir?

Bizimle çalışmaya başladığınızda sizden ilk istediğimiz hangi ürün ve hizmetten tam olarak hangi amaca ulaşmak için faydalanmak istediğinizi öğrenmektir. Sonrasında bunun ile alakalı bize ne bilgi ve belge verebileceğinizi konuşuruz. Bilgi ve belge alışverişinden sonra sürecin devamında nasıl bir strateji izleyeceğimizi, kısa ve uzun vadede ne gibi sonuçlar alacağımızı sizinle paylaşırız. Ortak bir çalışma ortamı kurduğumuz anda hemen çalışmaya başlayarak bu süreç boyunca sizi bilgilendirmeye devam ederiz.

Ürün ve Hizmetlerden Faydalandıktan Sonra da Desteğimiz Devam Ediyor Mu?

Tabiki! İstanbulMarka olarak en büyük övünç kaynaklarımızdan biri devamlılık arz eden müşteri ilişkileri sağlayabilmektir. Bir ürün ve hizmetimizden faydalandıktan sonra gerekli küçük değişiklikler ve güncelleştirmeleri size hiçbir ekstra maliyet çıkartmadan gerçekleştiriyoruz. Gerek görmeniz hâlinde aynı ürün ve hizmetten daha detaylı şekilde, ya da yeni bir ürün ve hizmetten faydalanmanıza yardımcı oluyoruz.

Listelenen Ürün ve Hizmetler Dışındaki Konularda Yardım Talep Edebilir Misiniz?

Güzel soru! Eğer ihtiyacınız olan ürün ve hizmet listelediklerimizin içinde yoksa, bunu bizimle paylaşmanızı isteriz. Sürekli kendini geliştirmeye yönelik ve öğrenmeye açık olan anlayışımız doğrultusunda, ihtiyacınız olan profesyonel destek, ürün ve hizmet politikamıza uygun ise en kısa sürede bu konuda kendimizi geliştirip listemize ekleme yapma yolunu seçeriz. Böylelikle bizim marka gelişimimiz genişlerken, siz de bizim desteklerimizden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgi ve Belgelerinizin Gizliliği ve Güvenliği Konusunda Emin Olabilir Misiniz?

Kesinlikle! Şirketiniz hakkında kritik bilgileri ve kişisel verileriniz güvenliği konusunda emin olabilirsiniz. Bu bilgilerin 3. taraflar ile paylaşımı konusunda Gizlilik Politikası ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun davranırız.