GİZLİLİK POLİTİKASI

Lütfen Bu Sözleşmeyi Dikkatle Okuyun

İstanbulMarka kurumsal olarak müşterilerimizin kişisel gizliliğine saygı duyuyor ve gizliliğinizi koruyacak önlemler alıyoruz. İstanbulMarka ürün ve hizmetlerini kullanan ve ziyaret eden herkes açısından web sitemizin güvenli bir ortam olması için çalışmaktayız. Sizlere mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunmak bizim temel hedefimiz. Bu gizlilik anlaşmasının amacı sizlerle aşağıdaki maddeleri tam anlamıyla paylaşmak:

  • Sizden aldığımız bilgilerin neler olduğunu
  • Bilgiyi nasıl kullandığımızı
  • Bilgiyi kimlerle paylaştığımızı
  • Bu bilgiyi nasıl değiştirebileceğinizi

Bu politika bizim web sitemizi bağlamaktadır, yalnız websitemizde linki olan diğer websiteleri için bağlayıcı değildir.


Topladığımız Bilgiyi Nasıl Kullanıyoruz?

Sizden aldığımız bilgileri, sizlere taahhüt ettiğimiz hizmetleri vermek için kullanmaktayız. Sizler hakkında kişisel olarak ayırt edici olan bilgileri ise pazarlama ve promosyon çalışmalarımızı güçlendirmek, site kullanımını istatiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içerik ve ürün sunumlarını geliştirmek ve site içeriğini ve düzenini size göre uyarlamak için kullanabiliriz. Bunu yapmaktaki amacımız sitemizin sizlerin ihtiyacına cevap verecek şekilde gelişmesini sağlamaktır. Kişisel olarak ayırt edici bilgilerinizi, zaman zaman, sizin menfaatinize olduğuna inandığımız bilgileri size göndermek için kullanabiliriz. (İstenen promosyonlar gibi) İdari konular ya da son haberler hakkında sizle iletişime geçmek için e-posta adresinizi, telefon ve fax numaralarınızı kullanmaktayız.


Veritabanı Bilgilerinin Korunması

İstanbulMarka'ya gönderilen her bilgi ve belge hamili hesabınızda saklı tutulacaktır. İstanbulMarka, yasal bir zorunluluk nedeniyle aksi gerekmedikçe bu bilgiyi sizin onayınız olmadan asla biriktirmeyecek veya üçüncü kişi ya da kurumlara dağıtmayacaktır. Bizim veritabanımızda oluşturduğunuz ya da bize gönderdiğiniz müşteri bilgileri  ve her tür veri tabanı için bu kaide geçerlidir.


Bilgilerinizin İfşa Edilmesi

Herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma kişisel olarak ayırd edici olan bilgileriniz bizim tarafımızdan satılmayacak ya da kiralanmayacaktır. Buna ek olarak, idari makamlar tarafından istenmesi halinde bilgilerinizin tarafımızdan ifşa edilmesi yasal bir zorunluluktur.


Sorumluluğumuzun Sınırları

Mahremiyetiniz bizim için çok önemli olmakla beraber, mevcut yasal ve teknik düzenlemeler nedeniyle bilgilerinizin bu metinde bahsedilen haller dışında hiçbir şekilde üçüncü taraflara açılmayacağını garanti edemiyoruz. Bunun dışında gerekli ya da uygun olduğuna inandığımız hallerde, bu bilgileri emniyet makamlarıyla da diğer idari makamlarla paylaşmak yetkimiz dahilindedir. Bu ifşa hiçbir şekilde ticari amaçlarla yapılamaz ya da ticari kullanım için İstanbulMarka'dan istenemez. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik politikasını kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar sizler ve bizler için bağlayıcıdır.