ARTAGAN PROJESİ'NİN İNTERNET SİTESİ İSTANBULMARKA İMZASIYLA YAYINDA!

Artagan, Öz Türkçe bolluk, bereket anlamına gelen bir sözcük. Bu tanıma uygun olarak Artagan Projesi, mali denetimin özerk ve bağımsız olduğu, nakit paranın dijital paraya deri cüzdanların ise dijital cüzdanlara dönüştüğü, parasal hareketlerin ise insan zekası yerine yapay zeka ile denetlendiği, kayıpsız ve yüksek verimli bir ekosistemdir. Blok zinciri temelli Artagan, aynı zamanda dünyanın en ileri adalet sistemini ve en gelişmiş kuvvetler ayrılığını sunar.

Çok başarılı bir işletmeye sahip olsanız da, eğer internette hakkınızda yapılan aramalarda bulunamıyorsanız; bu iyi bir işletme olmadığınız düşüncesine yol açacaktır. İnternette yer tutmanın ilk adımı ise bir internet sitesine sahip olmak. İsteğiniz doğrultusunda bir işleyişe ve tasarıma sahip, mobil uyumlu, işinizi ve sektörünüzü en güzel şekilde anlatan, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi veren internet sitenizi en kısa sürede oluşturmalısınız.

Artagan Projesi'nin internet sitesini www.artagan.org adresinde yayına açtık. Kurumsal sunucu yönetimini de gerçekleştirdiğimiz proje hakkında detaylı bilgiler internet sitesinde mevcut.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde Artagan Projesi'nin internet sitesinin açılış ekranı görülmektedir.