Sektörümüzde yer alan diğer rakiplerimizden farklı olarak bizim ekibimiz tamamı ile genç üniversite öğrencilerinden oluşuyor. Bu da bizi enerjik kılıyor.

Bir takım gibi çalışan İstanbulMarka™ ekibi; genç, dinamik, istekli ve azimli oluşuyla diğer dijital marka ajanslarından ve kurumsal hizmet veren firmalardan ayrılıyor. Umut vaat eden fikirleri muhteşem projelere düşük bütçelerle dönüştürmesiyle hep tercih ediliyor.

Hakkımızda

Bizler, T.C. Sakarya Üniversitesi ve T.C. Trakya Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bir yazılım ve interaktif pazarlama faaliyetleri topluluğuyuz.

"Daha güçlü bir Türkiye ve daha iyi bir dünya" hayali ile vermeye çalıştığımız kurumsal hizmetler ve üretme gayretinde bulunduğumuz yeni teknolojilerle yenilikçi işletmelere artı katmak, Türk üretim zincirinde sağlam bir halka olmak çabasındayız. "Kurumsal Hizmetler" kapsamında yaptığımız çalışmaları İstanbulMarka adı altında toplayarak yenilikçi işletmelere sunulabilecek ticari çözümleri profesyonelce sağlıyor, elde ettiğimiz finansmanı yeni ürünler üretebilmek için kullanıyoruz.

Ana sayfada kategorilerle detaylı bilgilendirmelerini belirttiğimiz web tasarım, e-ticaret çözümleri, arama motoru uygulamaları, reklam ve kampanya yönetimi, marka tescili, kurumsal iletişim gibi hizmetleri düşük bütçelerle, titizlikle ve profesyonel şekilde sunuyoruz.

Hayal Gücümüz & Hayallerimiz

İstanbulMarka olarak sürekli daha iyiyi, daha yeniyi ve daha ileriyi hayal ediyoruz. Hayallerimizin gerçekleşmesi için çalışıyor, öğreniyor ve kendimizi; hizmetlerimizi, ürünlerimizi geliştirmeye gayret gösteriyoruz. İstanbulMarka olarak çalışmalarımızın ilk ayağını oluşturan web hizmetlerini bir basamak olarak kullanıp daha gelişmiş web teknolojileri üretebilmek için deneyim edinme hayaline sahibiz. En büyük hayalimiz Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak ve Atatürk'ün cumhuriyeti emanet ettiği gençler olarak bu emanete sahip çıkmaktır.

Gizlilik & Güvenlik İlkelerimiz

Müşterilerimizle derin ve aktif iletişim ağları (arama, mesaj atma, e-posta atma, sosyal medya bildirimleri) sayesinde 7/24 verdiğimiz yakın iletişim hizmeti ile çoğu zaman diğer ajanslardan sıyrıldık ve tercih edilen olduk. Bu hizmetin verdiği avantajla daha kolay iletişim kurmayı isteyen işletmelerin gözdesi bir topluluk hâline geldik. İletişimde kurduğumuz bu samimi ve güvenli ortamı hizmetlerimizin tüm aşamasına genişletmek bizim için tam bir ilke. Bilgi ve belgelerini depoladığımız müşteri ve referanslarımızın her türlü ticari ve kişisel gizlilik haklarını en hayati şeref sorumluluklarımızdan biri olarak benimsiyoruz. Temsil ettiğimiz her türlü kişi, kurum ve kuruluşların her türlü bilgi ve belgeleri (buna iletişim bilgileri de dahil) tarafımızca 3. şahıslara paylaşılmaksızın korunmaktadır. İstanbulMarka™ her koşulda bu durumu teyit eder. 26 Mayıs 2012