İSTANBULMARKA İSTANBUL ZAİM ÜNİVERSİTESİ İLE ORTAK PROJE GELİŞTİRİYOR!

İstanbul Zaim Üniversitesi son dönemlerde genç girişimcilere sağladığı destekler ve sunduğu imkânlar ile adından bahsettiren kent içinde bir kampüs üniversitesi. Halkalı Kampüsü'nde yer alan Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde geliştirilen projelerle ilgili yasal, fiziki ve ticari kapsamlarda koordinasyon sağlayan üniversite İstanbulMarka ile bir protokol imzaladı.

İstanbulMarka Genel Müdürü Volkan DİLSİZ konu ile ilgili "İZÜ TTO ile ortak şekilde geliştirmek üzere mutabakata vardığımız akıllı telefon mobil uygulaması kapsamında İZÜ Teknopark'ta yerimizi aldık. Ticari faaliyetlerimize üniversitenin Halkalı Kampüsü'nde devam edeceğiz. Bir yandan da üniversitenin sağladığı insan kaynağı ve altyapı imkânlarını değerlendirip projeyi en geç 1 sene içerisinde neticelendireceğiz. Proje ile ilgili bir gizlilik anlaşmamız var, detayları çok yakında paylaşacağız." şeklinde konuştu.

Projenin koordinasyon sürecinde İZÜ'lü Endüstri Mühendisi ve İstanbulMarka Spor Kulübü Başkanı Tuğçe Esma GÖZ'ün önemli ölçüde rol oynadığı belirtildi.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde İstanbulMarka'ya tahsis edilen ofisin lobisinde İstanbulMarka Genel Müdürü Volkan DİLSİZ ve Spor Kulübü Başkanı Tuğçe Esma GÖZ görülmektedir.