İSTANBULMARKA KURUMSAL'DAN İNTERNET PROJENİZE ÜCRETSİZ SUNUCU DESTEĞİ!

İstanbulMarka olarak genç girişimcilere ve katkıya ihtiyacı olan yeni girişimlerine profesyonel destek sağlamak bizim için önemli bir sosyal sorumluluk. Bu bağlamda geliştirdiğimiz yeni projemiz bünyesinde, bir internet projesine sahip olan ve gerekli alan adı kaydını yapmış girişimcilerin ihtiyaç duyduğu sunucu hizmetini ve bu sunucu ile çalışmak için ihtiyaç duyacakları danışmanlık hizmetlerini tamamen ücretsiz bir şekilde sağlıyoruz.

Mecra ve konu bağımsız olarak planladıkları ve bir internet sitesine ihtiyaç duyan projeleri hakkında yüzeysel bir bilgilendirme yapan ve seçici ekibimiz tarafından kabul edilen herkes, projelerini geliştirmeye devam ettikleri sürece bu hizmetten tamamen ücretsiz şekilde faydalanabilecekler.

Başvuru için bilgi@istanbulmarka.net e-posta adresine; projenizin konusu, ihtiyaç duyduğunuz yazılımsal ve donanımsal destek, iletişim ve ulaşım bilgilerinizi göndermeniz yeterlidir. İlk aşamayı geçen proje sahiplerine geridönüş yapacak seçici ekibimiz, detaylı bilgi alıp kabul etmesi hâlinde; her proje sahibine bir danışman atayarak ihtiyaç duyulan sunucu desteği ve danışmanlık hizmetinin verilmesini sağlayacak.

NOT: Son katılım tarihi ve kontenjanı bulunmayan bu projenin tüm sonlandırma hakları İstanbulMarka'ya aittir. Seçici ekip tarafından onaylanan her proje, geliştirilmeye devam edildiği sürece desteklenecektir. Yukarıda belirtilenlerin dışında herhangi bir kısıtlayıcı koşul yoktur.