MTB FASHION DAYS'İN INSTAGRAM REKLAMLARINI BİZ YÖNETİYORUZ!

Moda Tasarımcılar Birlik ve Dayanışma Derneği Ankara merkezli bir meslek dayanışma örgütü. Derneğin İstanbul'da düzenlediği MTB FASHION DAYS 2020 de podyumda modellerin, kuliste ve sahnede ise genç moda tasarımcılarının parlayacağı bir organizasyon. Organizasyona tüm Türkiye'den yoğun talep olduğunu belirten dernek başkanı Dilek DÜZGÜN, dijital reklamlar konusunda İstanbulMarka'yı tercih etti. Geridönüşlerden memnun olduğunu belirten DÜZGÜN, daha sonraki süreçteki yeni organizasyonları için de dijital çözüm ortağı olarak bizimle çalışmak istediğini belirtti.

" Instagram, hemen herkesin her gün defalarca girip görsel paylaşımlar yaptığı bir sosyal medya platformu. Dolayısıyla bu platformda izleyicilere erişebilmek, potansiyel müşterilerinize yaratıcı reklam kampanyalarınızı ulaştırabilmeniz anlamına geliyor. Geniş izleyici kitlelerine ulaşabilmenin en hızlı yolu da Instagram reklamlarına bütçe ayırmaktır. Müşterilerinizin ilgi alanlarına uygun hedef kitlenize yönelik Instagram reklam bütçenizi en verimli şekilde yönetebiliriz. "

Detaylı bilgi ve katılım formlarına ulaşmak için organizasyonun internet sitesine www.mtbfashiondays.com adresinden girebilirsiniz.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde MTB Fashion Days'in afişinin bir bölümü görülmektedir.