PROMETE MEKANİK İLE WEB TASARIM HİZMETİ KONUSUNDA ANLAŞMA SAĞLADIK!

Promete Mekanik, 2015 yılında Ankara’da kurulmuş bir inşaat mekanik mühendisliği şirketi. Müşterilerine altyapı ve üst yapı projelerinde mekanik sistemler konularında, mühendislik, taahhüt ve danışmanlık hizmetleri vermekte, yurt içi ve uluslararası projelerde yer almaktadır.

Çok başarılı bir işletmeye sahip olsanız da, eğer internette hakkınızda yapılan aramalarda bulunamıyorsanız; bu iyi bir işletme olmadığınız düşüncesine yol açacaktır. İnternette yer tutmanın ilk adımı ise bir internet sitesine sahip olmak. İsteğiniz doğrultusunda bir işleyişe ve tasarıma sahip, mobil uyumlu, işinizi ve sektörünüzü en güzel şekilde anlatan, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi veren internet sitenizi en kısa sürede oluşturmalısınız.

Promete Mekanik ile internet sitelerini yenileme konusunda anlaşmaya vardık. Yeni tasarımıyla internet sitelerini www.prometemekanik.com adresinde en kısa sürede yayına açacağız.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde Promete Mekanik'in altyapı mekanik sistemlerini tamamladığı Nesibe Aydın Eğitim Kurumları Gölbaşı Kampüsü'nün havadan çekilmiş fotoğrafı görülmektedir.