PROPERTY INVESTMENT TURKEY MOBİL UYGULAMASINI GELİŞTİRİYORUZ!

Property Investment Turkey, İstanbul Yabancılar ve Yatırımcılar Merkezi İYMER'in bir projesi. Yurtiçindeki konut stoğunu Türkiye'nin yatırım ortamını ve turistik katma değerini tanıtarak yabancı yatırımcılara pazarlama amacında olan şirket bu projeyi gerçekleştirmek için İstanbulMarka'yı tercih etti. Proje kapsamında Türkiye'nin popüler şehirlerini tüm detaylarıyla tanıtan ve yatırım araçlarının birer ilan şeklinde yayınlandığı bir internet sitesi, mobil uygulama ve sosyal medya hesaplarının yöntimi mevcut.

Hemen herkesin kullanımında olan cep telefon ve tablet gibi mobil cihazlar, neredeyse her işi halleden dijital araçlar hâline geldi. İYMER’in sunduğu internet sitesi ve mobil uygulama sayesinde Yabancı yatırımcılar Türkiye’deki yatırım olanaklarından iş geliştirme fırsatlarına; geniş gayrimenkul portföyünün yanı sıra sağlık, eğitim, sosyal yaşama dair her konuda bilgiye İYMER’in sunduğu internet sitesi ve mobil uygulama sayesinde kolayca erişebilecekler.

İYMER'in Property Investment Turkey projesini www.propertyinvestmentturkey.com adresinde İstanbulMarka imzasıyla inceleyebilirisiniz.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde internet sitesinin giriş ekranı görülmektedir.