SAKARYA OKÇULUK DERNEĞİ'NİN ARAMA MOTORU İYİLEŞTİRME İŞLEMLERİNİ TAMAMLADIK!

Sakarya Okçuluk Derneği, Sakarya Üniversitesi öğrencisi bir grup öğrencinin kurmuş olduğu bir spor kulübü derneği. Sakarya Üniversitesi ve şehrin geneline hazırladığı eğitim programları ile yüzlerce kursiyere Geleneksel Türk Okçuluğu eğitimi veren dernek, ulusal ve uluslararası yarışmalarda da temsil sağlıyor.

Arama motorları, insanların her türden ihtiyacını bulmak için arama yaptığı bir internet sitesidir. Yani bu arama sonuçlarının üst sıralarında bulunmak, potansiyel müşterilerinizin işletmenizi anında bulması anlamına geliyor. Arama sonuçlarının üst sıralarında çıkmanın en ekonomik yolu ise arama motoru iyileştirmesi (SEO / search engine optimization) uygulamaktır. Sektörünüzle ilgili arama sonuçlarının zamanla üst sıralarında bulunmanız için seo yapılandırmanızı yönetmelisiniz.

Sakarya Okçuluk Derneği'nin www.sakaryaokculuk.com adresinde yayınlanan internet sitesinin Sakarya ve çevre illerden geleneksel okçuluk meraklıları tarafından bulunabilmesi için gerekli arama motoru iyileştirme (seo) işlemlerini gerçekleştirdik. Yapılan işlemlerden sonra derneğin internet sitesi "Sakarya Okçuluk" arama sonucunda 1. sıraya yükselip, "Geleneksel Okçuluk", "Türk Okçuluğu" gibi arama sorgularında ilk sayfayı zorlar duruma geldi.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde dernek bünyesinde ders alan kursiyerler eğitimde görülmektedir.