STONE AGE CAFE RESTAURANT SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN İSTANBULMARKA'YI SEÇTİ!

Stone Age Cafe Restaurant, Sakarya'nın Serdivan ilçesinde öğrencilerin uğrak duraklarından kafeler caddesinde yer alan bir mekân. Her yaştan herkesin yeme içme ihtiyaçları için sıkça ziyaret ettikleri şık bir ortam olan Stone Age, şehirden aldığı yatırımlarla her geçen gün alanını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Sosyal medya, dünyada hemen herkesi birbirine bağlayan bilgi, eğlence, paylaşım ve iletişim temelli dijital bir ortam. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin, Google Plus bu ortamda yer alan mecraların başlıcaları. Bu mecralarda iyi planlanmış paylaşımlar yayınlamak çok büyük bir kitleye en hızlı şekilde ulaşmanın en kolay ve ücretsiz yolu. Bunun için sahip olmanız gereken sayfaları ve profilleri bir strateji doğrultusunda yayınlar yapılacak şekilde profesyonelce yönetmelisiniz.

Stone Age'in daha önce pek de aktif olmayan sosyal medya profilleri ve sayfaları İstanbulMarka ile çalışmaya başladıktan sonra düzenlenip belirlenen stratejilerle yayın yapmaya başladı. Hemen her sosyal mecradan eşzamanlı yayın yapan mekânın; Facebook sayfası, Twitter profili, Instagram profili, Foursquare sayfası ve bunlara bağlı reklam kampanyaları İstanbulMarka tarafından yönetiliyor.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde Stone Age'in iç mekanından bir kare görülmektedir.