ULUSLARARASI WALDEN MEKATRONİK A.Ş.'NİN GOOGLE ADS YÖNETİMİ İSTANBULMARKA'DA!

Walden Mekatronik A.Ş. uluslararası pazara fren balata sistemlerini üreten robotik fabrika makinalarını pazarlayan bir şirket. İzmir İTOB Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikasında Türkiye'nin sektöründe ilk ve tek modüler robotik makinalarını yazılımlarıyla birlikte üreten firması. Dünya pazarında birçok büyük oyuncu ile doğrudan çalışma ortaklıkları bulunan şirketin, global pazarda 5 farklı dilde yayınlanacak olan Google Ads reklamlarını İstanbulMarka olarak biz üstlendik.

" Google, herkesin her gün defalarca girip her türden ihtiyacını bulmak için arama yaptığı bir internet sitesi. Yani bu arama sonuçlarının üst sıralarında bulunmak, potansiyel müşterilerinizin işletmenizi anında bulması anlamına geliyor. Arama sonuçlarının üst sıralarında çıkmanın en hızlı yolu ise Google Ads reklamlarına bütçe ayırmaktır. Sektörünüzle ilgili Google arama sonuçlarının en üst sıralarında bulunmanız için bütçenizi en verimli şekilde yönetebiliriz. "

Ayrıca şirketin internet sitesi de İstanbulMarka imzasıyla İngilizce ve Türkçe dil seçenekleri ile çok yakında www.waldenmekatronik.com adresinde yayında olacak.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde fabrikanın ana girişinde Walden Mekatronik A.Ş. yönetici ortaklarından Haluk Bülent KARACA ve İstanbulMarka Genel Müdürü Volkan DİLSİZ'in havadan drone ile çekilmiş fotoğrafı görülmektedir.