YAREN İNŞAAT LTD. ŞTİ.'NİN İNTERNET SİTESİNİ YAYINA AÇTIK!

İnşaat sektöründe yıllardır faaliyet gösteren köklü bir şirket olan Yaren İnşaat, son dönemlerde büyük inşaat firmaları ile kurduğu adî ortaklıklar ve yürüttüğü taşeron projelerle sektördeki konumunu her geçen gün bir üst seviyeye taşıyor.

Çok başarılı bir işletmeye sahip olsanız da, eğer internette hakkınızda yapılan aramalarda bulunamıyorsanız; bu iyi bir işletme olmadığınız düşüncesine yol açacaktır. İnternette yer tutmanın ilk adımı ise bir internet sitesine sahip olmak. İsteğiniz doğrultusunda bir işleyişe ve tasarıma sahip, mobil uyumlu, işinizi ve sektörünüzü en güzel şekilde anlatan, ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi veren internet sitenizi en kısa sürede oluşturmalısınız.

Daha önce dijital dünyada varlık göstermeyen Yaren İnşaat web tasarım konusunda İstanbulMarka ile çalışmaya başlayarak dijitale ilk adımını attı. İstanbulMarka olarak şirketin internet sitesini www.yareninsaat.com adresinde yayına açarak, Yaren İnşaat'in dijitalleşme ve dijitalde var olma sürecini başlatmış olduk.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde Yaren İnşaat Limited Şirketi'nin tamamlamış olduğu Kırklareli'ndeki Konakkale West Projesi'nden bir kare görülmektedir.