YENİ ALTANCAN SÜRÜCÜ KURSU'NUN INSTAGRAM REKLAM YÖNETİMİNİ YAPIYORUZ!

Emekli Jandarma Trafik Kısım Amiri olan Doğan Altuntaş'ın kurucu müdürü olduğu Yeni Altancan Sürücü Kursu, uzun yıllardır trafik eğitmenliği tecrübesi olan geniş bir kadro ile Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak motorlu taşıt sürücü kursu faaliyetleri gösteren bir kurum.

Instagram, hemen herkesin her gün defalarca girip görsel paylaşımlar yaptığı bir sosyal medya platformu. Dolayısıyla bu platformda izleyicilere erişebilmek, potansiyel müşterilerinize yaratıcı reklam kampanyalarınızı ulaştırabilmeniz anlamına geliyor. Geniş izleyici kitlelerine ulaşabilmenin en hızlı yolu da Instagram reklamlarına bütçe ayırmaktır. Müşterilerinizin ilgi alanlarına uygun hedef kitlenize yönelik Instagram reklam bütçenizi en verimli şekilde yönetmelisiniz.

Kurumun Instagram üzerindeki reklam kampanyalarını instagram.com/yenialtancan adresindeki sayfaları üzerinden hedef kitle analizleri yaparak biz yönetiyoruz.

FOTOĞRAF: Yukarıdaki görselde Yeni Altancan Sürücü Kursu'nun Trafik Bilgisi dersi sonrasında çekilmiş bir anı fotoğrafı görülmektedir.